22 жніўня 2017

Вынiкi рэкламнай гульнi «Вялiкi куш»

Пераможцы рэкламнай гульнi «Вялiкi куш»
ПРАТАКОЛ
Паседжанне камісіі па кантролі над выкананнем правіл рэкламнай гульні «Вялiкi куш» г. Мінск
Старшыня – Ермак Алена Аляксандраўна, начальнік службы маркетынгу ТДА «Астотрейдинг».
Было 4 чалавека:
  1. Казеко Анастасия Алексеевна, специалист по работе с клиентами ТДА «Астотрейдинг»;
  2. Лапицкий Юрий Александрович, начальник службы оперативной аналитики ТДА «Астотрейдинг»;
  3. Субоч Татьяна Евгеньевна, главный бухгалтер ЧП «Биминок»;
  4. Лабазинский Дмитрий Болеславович, заместитель директора по правовым вопросам ТДА «Астогарант»
ПАРАДАК ДНЯ:
Кантроль за правядзеннем розыгрышу прыза рэкламнай гульні «Вялiкi куш».

ВЫРАШЫЛІ:
Розыгрыш праведзены ў адпаведнасці з дзейным заканадаўствам Рэспублікі Беларусь і правіламі рэкламнай гульні. Парушэнняў падчас правядзення розыгрышу не выяўлена.Пераможцамі сталі:
Грашовыя сродкі на набыццё паліва ў памеры 1122 рублеў 33 капеек сталі:
  1. A100000000112578 Хорд Алена Игоревна
Грашовыя сродкі на набыццё паліва ў памеры 64 рублеў 50 капеек сталі:
Розыгрыш 18.07
  1. 100000000029228 Новик Александр Викторович
  2. A100000000108855 Чуешова Юлия Александровна
  3. A100000000031599 Бабицкий Владимир Петрович
  4. A100000000082178 Подмосковная Кристина Валерьевна
  5. A100000000109190 Полищук Вадим Юрьевич
  6. A100000000065240 Стычук Тимур Романович
  7. A100000000093407 Слижевский Валерий Васильевич
  8. A100000000109576 Лапчинский Егор Валерьевич
  9. A100000000076301 Ерик Дмитрий Иванович
  10. A100000000087533 Сотникова Анастасия Сергеевна
Розыгрыш 25.07
  1. A100000000068634 Пугачева Светлана Васильевна
  2. A100000000014192 Мижуй Илья Дмитриевич
  3. A100000000080625 Волощук Дмитрий Николаевич
  4. A100000000074242 Егоров Дмитрий Константинович
  5. A100000000071684 Васильченко Анатолий Игоревич
  6. A100000000057823 Климович Юрий Александрович
  7. A100000000024847 Тихомирова Татьяна Вячеслововна
  8. A100000000058566 Богдан Светлана Ивановна
  9. A100000000054249 Насевич Сергей Валентинович
  10. A100000000043122 Башмаков Алексей Николаевич

Розыгрыш 01.08

  1. A100000000033461 Романовский Мирослав Олегович
  2. A100000000027440 К Дмитрий Михайлович
  3. A100000000009358 Коцюба Сергей Валентинович
  4. A100000000048600 Щерба Юлия Николаевна 
  5. A100000000058342 Иванов Андрей Васильевич
  6. A100000000019741 Реброва Анна Алексеевна
  7. A100000000010113 Воробьев Александр Александрович
  8. A100000000088918 Пасека Геннадий Николаевич
  9. A100000000113600 Сянько Максим Викторович
  10. A100000000054197 Островская Вероника Николаевна

Розыгрыш 08.08

  1. A100000000036275 Колосовский Алексаей Владимирович
  2. A100000000033307 Рубанова Ирина Викторовна
  3. A100000000107134 Бондарь Марина Борисовна
  4. A100000000113156 Ярмошук Лариса Юрьевна
  5. A100000000032924 Кузьменчук Елена Степановна
  6. A100000000097825 Карака Виталий Владимирович
  7. A100000000115225 Загурский Сергей Валерьевич
  8. A100000000049489 Иджи Габриел Акинола
  9. A100000000078943 Сиротко Владимир Владимирович
  10. A100000000032408 Плугин Павел Федорович

Розыгрыш 15.08

  1. A100000000053722 Вяткина Марина Васильевна
  2. A100000000088918 Пасека Геннадий Николавич
  3. A100000000029050 Юринок Инга Александровна
  4. A100000000125031 Новицкий Евгений Владимирович
  5. A100000000022864 Малишевский Ярослав Валентинович
  6. A100000000046412 Воробей Сергей Игоревич
  7. A100000000108395 Жилинский Александр Михайлович
  8. A100000000076251 Сокол Юрий Евгеньевич
  9. A100000000067229 Базылик Дмитрий Викторович
  10. A100000000013682 Божко Иван Николаевич