09 чэрвеня 2017

Вынiкi рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»

Пераможцы рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»
Рэкламная гульня "Насустрач адпачынку".
Дата правядзення рэкламнай гульні з 05.05.2017 па 15.06.2017. Розыгрышы праведзены ў адпаведнасці з дзеючым заканадаўствам Рэспублікі Беларусь і правіламі рэкламнай гульні. Парушэнняў падчас правядзення розыгрышаў не выяўлена.
Пераможцы розыгрышу 12.05:
  1. A100000000050585 Герасимович Иван Григорьевич
  2. A100000000045490 Булдаков Егор Викторович
  3. A100000000059388 Косачук Николай Степанович
  4. A100000000035249 Накс Евгений Александрович
  5. A100000000036447 Стефанович Валерий Валентинович
  6. A100000000046578 Боярова Нина Михайловна
  7. A100000000072580 Фалюк Евгений Владимирович
  8. A100000000058464 Нишуков Михаил Николаевич
  9. A100000000084171 Панасюк Аляксандр Міхайлавіч
  10. A100000000042692 Миранович Андрей Геннадьевич
  11. A100000000033588 Блохин Александр Александрович
  12. A100000000060030 Сакович Татьяна Ивановна
  13. A100000000038211 Шишко Владимир Владимирович
  14. A100000000036483 Пудакевич Виталий Викторович
  15. A100000000025614 Кривонос Константин Игоревич
  16. A100000000098080 Новицкий Игорь Витальевич
  17. A100000000059403 Абагимович Юрий Александрович
  18. A100000000043502 Савчик Александр Михайлович
  19. A100000000029178 Филиппов Александр Сергеевич
  20. A100000000060331 Лещук Иван Иванович
  21. A100000000081241 Стельченко Яна Михайловна
  22. A100000000011965 Бичевская Анастасия Александровна
  23. A100000000033678 Седоренко Елена Александровна
  24. A100000000058787 Абрамов Павел Андреевич
  25. A100000000048838 Агиевец Олег Викторович
  26. A100000000038113 Каредин Вадим Сергеевич
  27. A100000000019209 Градович Елена Федоровна
  28. A100000000040294 Запольский Игорь Вячеславович
  29. A100000000097910 Крейденко Владимир Федорович
  30. A100000000075033 Иванейичк Олег Анатольевич
  31. A100000000012202 Автушко Максим Анатольевич
  32. A100000000022869 Наджафов Руфат Эльдарович
  33. A100000000095379 Багуцкий Руслан Ростиславович
  34. A100000000026979 Чистый Владимир Владимирович
  35. A100000000066343 Кошалевский Павел Иосифович
  36. A100000000086446 Красовский Павел Владимирович
  37. A100000000041241 Колесников Василий Геннадьевич
  38. A100000000001601 Кириченко Виктор Викторович
  39. A100000000057402 Долголаптев Василий Игоревич
  40. A100000000060946 Григорович Юлия Евгеньевна
  41. A100000000085845 Гришкевич Максим Сергеевич
  42. A100000000098179 Дашкевич Алла Ивановна
  43. A100000000074669 Домнич Валерий Иванович
  44. A100000000013265 Авдонькин денис Алексеевич
  45. A100000000036869 Гут Максим Леонидович
  46. A100000000065576 Ананич Иван Анатольевич
  47. A100000000108084 Зуборев Станислав Александрович
  48. A100000000052750 Павловский Виктор Генрихович
  49. A100000000032821 Шпаков Евгений Николаевич
  50. A100000000011564 Косых Егор Борисович

  51. Пераможцы розыгрышу 19.05:
  52. A100000000033098 Демидова Инна Васильевна
  53. A100000000035561 Звёздкин Евгений Валерьевич
  54. A100000000009745 Синявский Александр Викентьевич
  55. A100000000063806 Дворецков Андрей Валентинович
  56. A100000000034240 Лобан Виталий Викторович
  57. A100000000087908 Сивакова Людмила Александровна
  58. A100000000093969 Казяковский Максим Анатольевич
  59. A100000000030597 Лихтарович Юрий Александрович
  60. A100000000068068 Волошенко Сергей Васильевич
  61. A100000000031816 Свистун Владимир Николаевич
  62. A100000000049697 Тихонович Павел Владимирович
  63. A100000000078419 Каленчик Надежда Павловна
  64. A100000000018405 Кирбай Николай Иванович
  65. A100000000091699 Бабров Павел Сергеевич
  66. A100000000093235 Костюк Александр Владимирович
  67. A100000000095448 Бычков Сергей Алексеевич
  68. A100000000106422 Касымбеков Сергей Радчевич
  69. A100000000007211 Юнок Владимир Валентинович
  70. A100000000028068 Миранович Наталья Михайловна
  71. A100000000099489 Марчук Виктория Юрьевна
  72. A100000000109129 Курсевич Светлана Ростиславовна
  73. A100000000040337 Жардецкий Сергей Владимирович
  74. A100000000080411 Бурковская Алла Васильевна
  75. A100000000083809 Решетник Михаил Владимирович
  76. A100000000084434 Жолнерович Максим Олегович
  77. A100000000016526 Передня Раиса Ивановна
  78. A100000000070154 Ковш Алексей Александрович
  79. A100000000010920 Балакло Владимир Викторович
  80. A100000000024631 Кулико Валерий Федорович
  81. A100000000048992 Козяков Андрей Игоревич
  82. A100000000010245 Дынько Сергей Владимирович
  83. A100000000092908 Яковенко Дмитрий Николаевич
  84. A100000000022753 Рижковская Александра Михайловна
  85. A100000000072824 Белько Наталья Ивановна
  86. A100000000101041 Селезнев Юрий Николаевич
  87. A100000000031986 Попко Анастасия Олеговна
  88. A100000000039088 Стасевич Анастасия Святославовна
  89. A100000000019110 Гурбо Ольга Анатольевна
  90. A100000000050343 Королик Владимир Адамович
  91. A100000000049080 Глусанков Андрей Сергеевич
  92. A100000000004731 Василюк Ольга Михайловна
  93. A100000000046947 Ткачёва Наталья Николаевна
  94. A100000000038665 Язвинский Игорь Геннадьевич
  95. A100000000083956 Микутель Иван Иванович
  96. A100000000098155 Клюцкий Дмитрий Игоревич
  97. A100000000037551 Фокин Михаил Михайлович
  98. A100000000048666 Будрицов Дмитрий Михайлович
  99. A100000000052503 Скрицкая Татьяна Васильевна
  100. A100000000031535 Тарасеня Антон Юрьевич
  101. A100000000108063 Шороп Александр Васильевич

  102. Пераможцы розыгрышу 26.05:
  103. A100000000098209 Глушцов Сергей Олегович
  104. A100000000083514 Смоляров Александр Александрович
  105. A100000000040130 Коренько Евгений Викторович
  106. A100000000025683 Федотова Ольга Михайловна
  107. A100000000104028 Слуховская Лариса Константиновна
  108. A100000000045181 Лашин Константин Петрович
  109. A100000000064231 Воронко Ольга Викторовна
  110. A100000000086769 Ляшков Александр Михайлович
  111. A100000000021160 Клиндюк Алексей Николаевич
  112. A100000000004210 Кулеш Геннадий Геннадьевич
  113. A100000000092014 Самусевич Андрей Леонидович
  114. A100000000037817 Желдак Пётр Александрович
  115. A100000000101724 Парфёнов Александр Петрович
  116. A100000000070701 Кисель Юрий Станиславович
  117. A100000000019025 Скосырский Алексей Сергеевич
  118. A100000000029948 Ульчиц Людмила Ивановна
  119. A100000000095711 Зубчёнок Илья Александрович
  120. A100000000031212 Бурковская Елена Константиновна
  121. A100000000090534 Надольская Наталья Николаевна
  122. A100000000083300 Жданович Кирилл Александрович
  123. A100000000073056 Василевский Николай Николаевич
  124. A100000000077047 Костюкевич Сергей Александрович
  125. A100000000020139 Кульгавеня Светлана Михайловна
  126. A100000000098184 Горбачик Сергей Николаевич
  127. A100000000069404 Карнилович Дмитрий Аркадьевич
  128. A100000000061241 Романович Юрий Сергеевич
  129. A100000000058213 Воскобойников Дмитрий Валерьевич
  130. A100000000108179 Вечер Сергей Николаевич
  131. A100000000001930 Барковский Юрий Александрович
  132. A100000000036002 Полянская наталья болеславовна
  133. A100000000061335 Дудчик Сергей Владимирович
  134. A100000000030227 Соколик Андрей Николаевич
  135. A100000000046526 Посецельский Сергей Павлович
  136. A100000000014886 Барановский Денис Николаевич
  137. A100000000018805 Морозова Наталия Евгеньевна
  138. A100000000094208 Фомин Александр Сергеевич
  139. A100000000083474 Демяшкевич Владимир Николаевич
  140. A100000000092567 Акуленок Дмитрий Анатольевич
  141. A100000000051862 Лях Марина Владимировна
  142. A100000000106743 Гунько Петр Борисович
  143. A100000000039737 Наумец Александр Леонидович
  144. A100000000065225 Войтов Олег Геогриевич
  145. A100000000078751 Апацкий Сергей Владимирович
  146. A100000000091312 Кирильчик Илья Александрович
  147. A100000000043810 Лилейкин Андрей Викторович
  148. A100000000061897 Кравченко Мария Ивановна
  149. A100000000060309 Литвин Сергей Павлович
  150. A100000000044099 Шурко алексей викторович
  151. A100000000031476 Мясников Александр Михайлович
  152. A100000000075883 Ясюк Дмитрий Степанович

  153. Пераможцы розыгрышу 02.06:
  154. A100000000007872 Жук Вадим Михайлович
  155. A100000000065089 Кривко Игорь Николаевич
  156. A100000000087353 Савицкая Татьяна Геннадьевна
  157. A100000000024306 Лобач Людмила Степановна
  158. A100000000055651 Шуляк Руслан Игоревич
  159. A100000000027281 Борсуков Денис Николаевич
  160. A100000000003177 Мотуз Андрей Николаевич
  161. A100000000018005 Королёв Ярослав Петрович
  162. A100000000034476 Казаченок Илья Дмитриевич
  163. A100000000066423 Сельская Ольга Александровна
  164. A100000000089136 Емельянчик Анатолий Алексеевич
  165. A100000000057496 Серик Алексей Николаевич
  166. A100000000108762 Богданович Андрей Павлович
  167. A100000000001838 Залещенок Инесса Геннадьевна
  168. A100000000012136 Милева Наталья Алесеевна
  169. A100000000059520 Кузей Елена Александровна
  170. A100000000101058 Токарев Андрей Сергеевич
  171. A100000000091132 Шолохов Вадим Сергеевич
  172. A100000000067328 Врублевскаяя Александра Николаевна
  173. A100000000071576 Кушнеров Максим Викторович
  174. A100000000106200 Фомиченок Дмитрий Николаевич
  175. A100000000027893 Банцевич Илья Збигневич
  176. A100000000035243 Рамашка Дзмітрый Мікалаевіч
  177. A100000000022718 Езапенко Екатерина Валентиновна
  178. A100000000041024 Силич Николай Владимирович
  179. A100000000001937 Гилевский Станислав Валентинович
  180. A100000000040094 Любенков Дмитрий Николаевич
  181. A100000000027555 Герасимович Александр Николаевич
  182. A100000000053584 Дятко Владимир Владимирович
  183. A100000000104910 Малашко Владимир Валентинович
  184. A100000000055528 Астапенко Вадим Владимирович
  185. A100000000017289 Ивченко Максим Алексеевич
  186. A100000000000666 Полянко Алексей Васильевич
  187. A100000000093183 Высотская Ольга Александровна
  188. A100000000075843 Зюсько Андрей Александрович
  189. A100000000049489 Иджи Габриел Акинола
  190. A100000000005220 щербаков виктор викторович
  191. A100000000067594 Шалимо Алексей Сергеевич
  192. A100000000102949 Сенькевич Павел Олегович
  193. A100000000019300 Башкиров Андрей Анатольевич
  194. A100000000107855 Ермалович Дмитрий Егорович
  195. A100000000031546 Словеснов Дмитрий Валентинович
  196. A100000000055891 Любищева Надежда Игоревна
  197. A100000000095690 Соркина Елена Леонидовна
  198. A100000000007626 Вертинский Артём Геннадьевич
  199. A100000000039230 Буткин Алексей Геннадьевич
  200. A100000000088437 Наумик Александр Васильевич
  201. A100000000013998 войцеховская юлия александровна
  202. A100000000009670 Худолеев Егор Александрович
  203. A100000000047378 Рудько Виктор Николаевич

  204. Пераможцы розыгрышу 09.06:
  205. A100000000001028 Барченок Руслан Михайлович
  206. A100000000036219 Ковалев Сергей Иванович
  207. A100000000094158 Цыпленков Ян Геннадьеыич
  208. A100000000084935 Молоткова Юлия Викторовна
  209. A100000000071517 Куприянов Дмитрий Александрович
  210. A100000000097367 Семеренко Сергей Викторович
  211. A100000000038531 Радионов Евгений Леонидович
  212. A100000000030778 Карпович Елена Валентиновна
  213. A100000000075155 Безмен Павел Викторович
  214. A100000000048174 Котчик Виктор Николавич
  215. A100000000033400 Гуштын Александр Иванович
  216. A100000000047061 Бачанцев Дмитрий Александрович
  217. A100000000067441 Акулич Николай Петрович
  218. A100000000016034 Павлють Татьяна Валерьевна
  219. A100000000104342 Николаев Владимир Александрович
  220. A100000000061315 Шахнов Виталий Фёдорович
  221. A100000000066314 Бурак Александр Иофивавич
  222. A100000000075517 Пинигяна Анастасия Владимировна
  223. A100000000072398 Морозов Виктор Александрович
  224. A100000000092197 Серко Владимир Николаевич
  225. A100000000095154 Парфянович Викторыя Виктарауна
  226. A100000000036959 Жудро Сергей Николаевич
  227. A100000000101398 Артюшевская Ольга Александровна
  228. A100000000017184 Систельникова Наталья Викторовна
  229. A100000000075304 Власкин Владимир Николаевич
  230. A100000000044867 Помазков Дмитрий Алексеевич
  231. A100000000101668 Париян Размик Еремович
  232. A100000000096812 Бутримович Игорь Владимирович
  233. A100000000065394 Воробей Юрий Павлович
  234. A100000000076477 Панов Глеб Олегович
  235. A100000000019940 Какайкин Дмитрий Сергеевич
  236. A100000000027320 Германович Дмитрий Александрович
  237. A100000000098752 Королев Сергей Олегович
  238. A100000000052709 Батраченко Сергей Сергеевич
  239. A100000000051624 Дроздович Олег Вячеславович
  240. A100000000043473 Нестерчик Сергей Николаевич
  241. A100000000028526 Макуца Виталий Георгиевич
  242. A100000000065648 Гимпель Анатолий Семенович
  243. A100000000090814 Костеневич Ольга Михайловна
  244. A100000000027732 Тройнич Денис Викторович
  245. A100000000059754 Кажуро Вадим Вячеславович
  246. A100000000052518 Калавур Мікалай Антонавіч
  247. A100000000087383 Зайцева Елена Павловна
  248. A100000000084412 Калоша Елена Владимировна
  249. A100000000097787 Галенчик Наталья Михайловна
  250. A100000000108446 Марченко Ольга Михайловна
  251. A100000000057642 Гладких Олег Анатольевич
  252. A100000000061704 Гаврилова Марина Валентиновна
  253. A100000000055480 Гласовский Сергей Геннадьевич
  254. A100000000077884 Шестак Ирина Евгеньевна