09 чэрвеня 2017

Вынiкi 5-га тыдня рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»

Пераможцы пятага тыдня рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»
ПРАТАКОЛ
Паседжанне камісіі па кантролі над выкананнем правіл рэкламнай гульні «Насустрач адпачынку» 09 чэрвеня 2017 г. Мінск
Старшыня – Ермак Алена Аляксандраўна, начальнік службы маркетынгу ТДА «Астотрейдинг».
Было 4 чалавека:
  1. Казеко Анастасия Алексеевна, специалист по работе с клиентами ТДА «Астотрейдинг»;
  2. Лапицкий Юрий Александрович, начальник службы оперативной аналитики ТДА «Астотрейдинг»;
  3. Субоч Татьяна Евгеньевна, главный бухгалтер ЧП «Биминок»;
  4. Лабазинский Дмитрий Болеславович, заместитель директора по правовым вопросам ТДА «Астогарант»
ПАРАДАК ДНЯ:
Кантроль за правядзеннем розыгрышу прыза рэкламнай гульні «Насустрач адпачынку».

ВЫРАШЫЛІ:
Розыгрыш праведзены ў адпаведнасці з дзейным заканадаўствам Рэспублікі Беларусь і правіламі рэкламнай гульні.Парушэнняў падчас правядзення розыгрышу не выяўлена.Пераможцамі сталі:
Грашовыя сродкі на набыццё паліва ў памеры 13 рублёў сталі:
  1. A100000000001028 Барченок Руслан Михайлович
  2. A100000000036219 Ковалев Сергей Иванович
  3. A100000000094158 Цыпленков Ян Геннадьеыич
  4. A100000000084935 Молоткова Юлия Викторовна
  5. A100000000084935 Молоткова Юлия Викторовна
  6. A100000000071517 Куприянов Дмитрий Александрович
  7. A100000000097367 Семеренко Сергей Викторович
  8. A100000000038531 Радионов Евгений Леонидович
  9. A100000000030778 Карпович Елена Валентиновна
  10. A100000000075155 Безмен Павел Викторович
  11. A100000000048174 Котчик Виктор Николавич
  12. A100000000033400 Гуштын Александр Иванович
  13. A100000000047061 Бачанцев Дмитрий Александрович
  14. A100000000067441 Акулич Николай Петрович
  15. A100000000016034 Павлють Татьяна Валерьевна
  16. A100000000104342 Николаев Владимир Александрович
  17. A100000000061315 Шахнов Виталий Фёдорович
  18. A100000000066314 Бурак Александр Иосифавич
  19. A100000000075517 Пинигяна Анастасия Владимировна
  20. A100000000072398 Морозов Виктор Александрович
  21. A100000000092197 Серко Владимир Николаевич
  22. A100000000095154 Парфянович Викторыя Виктарауна
  23. A100000000036959 Жудро Сергей Николаевич
  24. A100000000101398 Артюшевская Ольга Александровна
  25. A100000000017184 Систельникова Наталья Викторовна
  26. A100000000075304 Власкин Владимир Николаевич
  27. A100000000044867 Помазков Дмитрий Алексеевич
  28. A100000000101668 Париян Размик Еремович
  29. A100000000096812 Бутримович Игорь Владимирович
  30. A100000000065394 Воробей Юрий Павлович
  31. A100000000076477 Панов Глеб Олегович
  32. A100000000019940 Какайкин Дмитрий Сергеевич
  33. A100000000027320 Германович Дмитрий Александрович
  34. A100000000098752 Королев Сергей Олегович
  35. A100000000052709 Батраченко Сергей Сергеевич
  36. A100000000051624 Дроздович Олег Вячеславович
  37. A100000000043473 Нестерчик Сергей Николаевич
  38. A100000000028526 Макуца Виталий Георгиевич
  39. A100000000065648 Гимпель Анатолий Семенович
  40. A100000000090814 Костеневич Ольга Михайловна
  41. A100000000027732 Тройнич Денис Викторович
  42. A100000000059754 Кажуро Вадим Вячеславович
  43. A100000000052518 Калавур Мікалай Антонавіч
  44. A100000000087383 Зайцева Елена Павловна
  45. A100000000084412 Калоша Елена Владимировна
  46. A100000000097787 Галенчик Наталья Михайловна
  47. A100000000108446 Марченко Ольга Михайловна
  48. A100000000057642 Гладких Олег Анатольевич
  49. A100000000061704 Гаврилова Марина Валентиновна
  50. A100000000055480 Гласовский Сергей Геннадьевич
  51. A100000000077884 Шестак Ирина Евгеньевна