26 мая 2017

Вынiкi 3-га тыдня рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»

Пераможцы трэцяга тыдня рэкламнай гульнi «Насустрач адпачынку»
ПРАТАКОЛ
Паседжанне камісіі па кантролі над выкананнем правіл рэкламнай гульні «Насустрач адпачынку» 12 мая 2017 г. Мінск
Старшыня – Ермак Алена Аляксандраўна, начальнік службы маркетынгу ТДА «Астотрейдинг».
Было 4 чалавека:
  1. Казеко Анастасия Алексеевна, специалист по работе с клиентами ТДА «Астотрейдинг»;
  2. Лапицкий Юрий Александрович, начальник службы оперативной аналитики ТДА «Астотрейдинг»;
  3. Субоч Татьяна Евгеньевна, главный бухгалтер ЧП «Биминок»;
  4. Лабазинский Дмитрий Болеславович, заместитель директора по правовым вопросам ТДА «Астогарант»
ПАРАДАК ДНЯ:
Кантроль за правядзеннем розыгрышу прыза рэкламнай гульні «Насустрач адпачынку».

ВЫРАШЫЛІ:
Розыгрыш праведзены ў адпаведнасці з дзейным заканадаўствам Рэспублікі Беларусь і правіламі рэкламнай гульні.Парушэнняў падчас правядзення розыгрышу не выяўлена.Пераможцамі сталі:
Грашовыя сродкі на набыццё паліва ў памеры 13 рублёў сталі:
  1. A100000000098209 Глушцов Сергей Олегович
  2. A100000000083514 Смоляров Александр Александрович
  3. A100000000040130 Коренько Евгений Викторович
  4. A100000000025683 Федотова Ольга Михайловна
  5. A100000000104028 Слуховская Лариса Константиновна
  6. A100000000045181 Лашин Константин Петрович
  7. A100000000064231 Воронко Ольга Викторовна
  8. A100000000086769 Ляшков Александр Михайлович
  9. A100000000021160 Клиндюк Алексей Николаевич
  10. A100000000004210 Кулеш Геннадий Геннадьевич
  11. A100000000092014 Самусевич Андрей Леонидович
  12. A100000000037817 Желдак Пётр Александрович
  13. A100000000101724 Парфёнов Александр Петрович
  14. A100000000070701 Кисель Юрий Станиславович
  15. A100000000019025 Скосырский Алексей Сергеевич
  16. A100000000029948 Ульчиц Людмила Ивановна
  17. A100000000095711 Зубчёнок Илья Александрович
  18. A100000000031212 Бурковская Елена Константиновна
  19. A100000000090534 Надольская Наталья Николаевна
  20. A100000000083300 Жданович Кирилл Александрович
  21. A100000000073056 Василевский Николай Николаевич
  22. A100000000077047 Костюкевич Сергей Александрович
  23. A100000000020139 Кульгавеня Светлана Михайловна
  24. A100000000098184 Горбачик Сергей Николаевич
  25. A100000000069404 Карнилович Дмитрий Аркадьевич
  26. A100000000061241 Романович Юрий Сергеевич
  27. A100000000058213 Воскобойников Дмитрий Валерьевич
  28. A100000000108179 Вечер Сергей Николаевич
  29. A100000000001930 Барковский Юрий Александрович
  30. A100000000036002 Полянская наталья болеславовна
  31. A100000000061335 Дудчик Сергей Владимирович
  32. A100000000030227 Соколик Андрей Николаевич
  33. A100000000046526 Посецельский Сергей Павлович
  34. A100000000014886 Барановский Денис Николаевич
  35. A100000000018805 Морозова Наталия Евгеньевна
  36. A100000000094208 Фомин Александр Сергеевич
  37. A100000000083474 Демяшкевич Владимир Николаевич
  38. A100000000092567 Акуленок Дмитрий Анатольевич
  39. A100000000051862 Лях Марина Владимировна
  40. A100000000106743 Гунько Петр Борисович
  41. A100000000039737 Наумец Александр Леонидович
  42. A100000000065225 Войтов Олег Геогриевич
  43. A100000000078751 Апацкий Сергей Владимирович
  44. A100000000091312 Кирильчик Илья Александрович
  45. A100000000043810 Лилейкин Андрей Викторович
  46. A100000000061897 Кравченко Мария Ивановна
  47. A100000000060309 Литвин Сергей Павлович
  48. A100000000044099 Шурко алексей викторович
  49. A100000000031476 Мясников Александр Михайлович
  50. A100000000075883 Ясюк Дмитрий Степанович